КУХМЕЙСТЕР

Працюємо на доставку та самовивіз:

Пн-Нд з 8:00 до 22:00

ПРО РЕСТОРАН

В продовження старої сімейної традиції, нащадок давнього роду кухарів заснував цілий дім-ресторан на Лівому березі Дніпра. Маючи велику родину, Він вирішив не обмежуватися простором і побудував три поверхи для своїх гостей.

У ньому частинами одного цілого стали 450 місць, де буде затишно навіть дуже великій компанії друзів, відкрита кухня - творча територія рецептів минулого. Окрема сцена для концертів, два банкетних зали, дитячий «Кухолактика», камін - все це на другому поверсі. А на третьому - відкрита зелена тераса і дитячий майданчик.

Всі 3 поверху з'єднані ліфтом для зручності і комфорту. Кухмейстер - це диспути про вино та гастро-експерименти. Це місце, де гість стає одним.

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

100% кешбеку за першу доставку через додаток “Сыто-пьяно”!

Замовити

КОМАНДА

ІНТЕР'ЄР

ГАЛЕРЕЯ

БАНКЕТИ

Кухмейстер подбав про такі заходи, як банкети, ювілеї, корпоративи або просто сімейні святкування.

При проектуванні самої будівлі він розподілив площі таким чином, щоб врахувати всі нюанси, побажання та смаки своїх гостей.

1600 квадратних метрів, три поверхи на 100 і на 250 персон.

Три окремих банкетних зали на 20, 50 і 100 персон.

І, як вишня на торті – сцена, де мікрофон почує голоси груп і талановитих виконавців, які стануть прикрасою будь-якого свята.

ДІТЯМ

В основі традицій роду Кухмейстера лежить прищеплення молодшим поколінням любові до створення і розвитку. Під покровом ресторану створюється «Клуб Малого Куха» – простір для дітей різного віку, який поширює головну ідею засновника – готувати і годувати, ділитися досвідом і здобувати знання, вчитися легко, на практиці, в колі товаришів, в формі алегорій та ігор.

Чекаємо на Вас Пн-Нд з 8:00 до 22:00

вул. Єлизавети Чавдар, 36