Гастроном Основной 1
Гастроном Основной 1

Гастрономічний ресторан «Сито-П'яно»

Дніпровська наб. 19-а

на мапі

тел: +38 097 833 37 80

+3 8 044 585 64 40

mail: spi5856440@gmail.com

працюємо з 11:00 по 23:00

  

Про ресторан

Гастрономічний ресторан “Сито-П’яно”, розташований в затишному дворику, нагадує таверну епохи Відродження. Інтер’єр, де немає випадкових речей, наповнений незвичайними дрібничками, привезеними власниками з усіх куточків світу, басейн для омарів і устриць, хамон і винотека, диванчики, на яких хочеться спокійно слухати живу музику і куштувати страви, приготовані саме під ваші смаки. Прохолода і аромат герані зустрічають вас у спеку, тепло свічок, пледи і комин біля бару – холодними вечорами. Тут запам’ятають ваші уподобання з першого візиту – і радісно зустрічатимуть, як зустрічають тільки рідних людей!

Шеф-кухар

Сергій Тарасенко

Сергій Тарасенко – яскравий приклад людини, яка втілила свою мрію. Колись дуже давно Сергій прийшов в “Сито-П’яно” працювати офіціантом з твердим бажанням в майбутньому стати шеф-кухарем.
За роки кропіткої роботи, шляхом проб і помилок до перемоги, Сергій по праву очолює кухню гастрономічного ресторану “Сито-П’яно».
Це величезна честь не тільки мати в команді “смачного” і професійного шефа, але і майстра, який довів, що завдяки своїй роботі і вірі у мрію можна досягти будь-якої мети.

Меню

Галерея

Гастроном Галерея 1
Гастроном Галерея 2
Гастроном Галерея 3
Гастроном Галерея 4
Гастроном Галерея 5
Гастроном Галерея 6
Гастроном Галерея 7

Події

Банкети

Гастроном Банкет 3
Гастроном Банкет 2
Гастроном Банкет 1

Гастрономічний ресторан «Сито-П’яно» з легкістю прийме будь-яку кількість гостей і організує банкет на будь-який смак від фуршету або коктейлю, закінчуючи весіллям або ювілеєм.

Будь-яке свято, будь-то день народження або хрестини залишаться в пам’яті ваших гостей. Вас порадують смачна їжа, сервіс і широкий спектр розваг. Караоке, діджей, ведучий, живий бенд – все це з радістю допоможе організувати команда «Сито-П’яно».

Дітям

Гастроном Детям 4
Гастроном Детям 3
Гастроном Детям 2
Гастроном Детям 1

Команда «Сито-П’яно» подбала про найменших наших гостей. Дитяче меню розроблено шеф-кухарем складається зі страв, які всі ми любили у дитинстві. Після їжі ваші діти зможуть весело і корисно провести час у дитячій кімнаті з досвідченим вихователем.

Контакти

Чекаємо на Вас з 11:00 по 23:00
Дніпровська набережна, 19-а

+3 8 044 585 64 40
+3 8 097 833 37 80