Гастроном Основной 1
Гастроном Основной 1

Гастрономічний ресторан «Сито-П'яно»

Дніпровська наб. 19-а

на мапі

тел: +38 097 833 37 80

+3 8 044 585 64 40

mail: spi5856440@gmail.com

працюємо з 11:00 по 23:00

  

Про ресторан

Гастрономічний ресторан “Сито-П’яно”, розташований в затишному дворику, нагадує таверну епохи Відродження. Дерев’яні стелажі заповнені відмінним вином, апетитні аромати, що ширяють по залу, картини Пітера Брейгеля на стінах і нескінченна гостинність команди ресторану, закоханої в свою справу. Все це створює відчуття затишку, розташовує відкласти всі справи і просто розслабитися.

Тут вам запропонують скуштувати найвишуканіші страви і поекспериментувати зі смаковими поєднаннями, а сомельє підбере вино, що ідеально їх підкреслить.

Шеф-кухар

Сергій Тарасенко

Сергій Тарасенко – яскравий приклад людини, що втілив свою мрію. Колись дуже давно, Сергій прийшов в “Сито-П’яно” працювати офіціантом з твердим бажанням стати в цьому ресторані Шеф-кухарем.

Через роки і години кропіткої праці, проб і помилок, злетів і падінь, Сергій заслужено очолює кухню гастрономічного ресторану “Сито-П’яно”.

Це величезна честь і радість не тільки мати в команді “смачного” і професійного Шефа, але й майстра, який довів, що завдяки своїй роботі і вірі в мрію можливо досягти будь-якої мети.

Меню

Галерея

Гастроном Галерея 1
Гастроном Галерея 2
Гастроном Галерея 3
Гастроном Галерея 4
Гастроном Галерея 5
Гастроном Галерея 6
Гастроном Галерея 7

Події

Банкети

Гастроном Банкет 3
Гастроном Банкет 2
Гастроном Банкет 1

Гастрономічний ресторан «Сито-П’яно» з легкістю прийме саму різну кількість гостей і організує банкет на будь-який смак від фуршету або коктейлю, закінчуючи весіллям або ювілеєм.

Будь-яке свято, будь то день народження або хрестини залишаться в пам’яті ваших гостей. Вас порадують смачна їжа, сервіс і широкий спектр розваг. Караоке, діджей, ведучий, живий бенд – все це з радістю допоможе організувати команда «Сито-П’яно».

Дітям

Гастроном Детям 4
Гастроном Детям 3
Гастроном Детям 2
Гастроном Детям 1

Команда «Сито-П’яно» подбала про найменших наших гостей. Дитяче меню розроблене шеф-кухарем складається зі страв, які всі ми любили  в дитинстві. Після їжі ваші малюки можуть весело і корисно провести час в дитячій кімнаті з досвідченим вихователем. Доки для кожної дитини індивідуально підберуть розвиваючу гру або найдобріший мультфільм –  ви зможете спокійно насолодитися келихом вина в компанії найближчих людей.

Контакти

Чекаємо на Вас з 11:00 по 23:00
Дніпровська набережна, 19-а

+3 8 044 585 64 40
+3 8 097 833 37 80